Hakkımızda

TESTCENTER, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde test cihazlarının üretiminde ve tedarikinde TÜRKİYEDE sektörün en önde gelen güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Bunu başarmasında en önemli etkenlerin başında toplam kalite yönetimine önem vererek profesyonel iş anlayışıyla üretmiş olduğu ürünlerin dünya standartlarına uygun olarak üretilmesini sağlamış olmasıdır.

TESTCENTER yapı ve inşaat alanında kullanılan materyallerle ilgili olarak geniş çapta test cihazlarının üretimini, tedarikini, tadilatını ve ihracatını yapmaktadır. TESTCENTER’ ın üretmiş olduğu ürünlerin içerisinde agrega, beton çimento, toprak/zemin, asfalt/bitüm, çelik, yalıtım, kireç ve alçı test cihazları ile mobil laboratuvar, genel gereçler, inşaat makineleri, merdaneli sıkıştırıcılar ve diğer ana makineler başlığı altında yapı-denetim ve kalite kontrol alanına ait her türlü laboratuvar test cihazlarının üretimi yer almaktadır.

Firmamız, alanında uzman güler yüzlü personeli, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda siparişe göre özel üretim seçeneği sunarak satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize dünyanın en kaliteli test cihazlarını, en iyi fiyatla ve istenilen en kısa zamanda teslimatını gerçekleştirerek müşterilerimize maksimum faydayı sağlamak ise temel misyonumuzdur

Vizyonumuz

Yapı-inşaat ve laboratuvar alanında kullanılan test cihazlarının üretiminde Dünyanın önde gelen üretici firmalarından biri olmak

Değerlerimiz;

Müşteri odaklılık
Kalite
Güvenilirlik
Yenilikçi
Sorumlu ve özverili