TESTCENTER, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde test cihazlarının üretiminde ve tedarikinde TÜRKİYEDE sektörün en önde gelen güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Bunu başarmasında en önemli etkenlerin başında toplam kalite yönetimine önem vererek profesyonel iş anlayışıyla üretmiş olduğu ürünlerin dünya standartlarına uygun olarak üretilmesini sağlamış olmasıdır.

TESTCENTER yapı ve inşaat alanında kullanılan materyallerle ilgili olarak geniş çapta test cihazlarının üretimini, tedarikini, tadilatını ve ihracatını yapmaktadır. TESTCENTER’ ın üretmiş olduğu ürünlerin içerisinde agrega, beton çimento, toprak/zemin, asfalt/bitüm, çelik, yalıtım, kireç ve alçı test cihazları ile mobil laboratuvar, genel gereçler, inşaat makineleri, merdaneli sıkıştırıcılar ve diğer ana makineler başlığı altında yapı-denetim ve kalite kontrol alanına ait her türlü laboratuvar test cihazlarının üretimi yer almaktadır.

Firmamız, alanında uzman güler yüzlü personeli, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda siparişe göre özel üretim seçeneği sunarak satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur.

 

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize dünyanın en kaliteli test cihazlarını, en iyi fiyatla ve istenilen en kısa zamanda teslimatını gerçekleştirerek müşterilerimize maksimum faydayı sağlamak ise temel misyonumuzdur

Vizyonumuz

Yapı-inşaat ve laboratuvar alanında kullanılan test cihazlarının üretiminde Dünyanın önde gelen üretici firmalarından biri olmak

Değerlerimiz;

Müşteri odaklılık

Kalite

Güvenilirlik

Yenilikçi

Sorumlu ve özverili

Bizden Haberler

İletişim/Ulaşım Bilgileri

Adres : SERHAT MAH.1364.CAD.NO:39 YENİMAHALLE/ANKARA

Telefon : + 90 312 395 96 73
Faks : + 90 312 395 96 74
Gsm : +90 532 496 59 43
Gsm2 : + 90 549 395 96 73
İletişim : info@testcenter.com.tr