Ürün Arama

Ürünler

İletişim/Ulaşım Bilgileri

Adres : SERHAT MAH.1364.CAD.NO:39 YENİMAHALLE/ANKARA

Telefon : + 90 312 395 96 73
Faks : + 90 312 395 96 74
Gsm : +90 532 496 59 43
Gsm2 : + 90 549 395 96 73
İletişim : info@testcenter.com.trBeton Test Presi 3000 KN (300 Ton)

Beton Test Presi 3000 KN (300 Ton) Cihazı Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Buraya Tıkalayınız.


Direkt Kesme Test Cihazı Dijital

Direkt Kesme Test Cizhazı Dijital Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya, Direkt Kesme Test Cihazı Dijital 300 X 300 Mm için Buraya Tıklayınız.


Hidrolik Çelik Çekme Test Cihazi 600 KN

Hidrolik Çelik Çekme Test Cihazi 600 KN Diğer Resimleri ve Hakkında Daha Fazla Bilgi Almaya İçin Buraya Tıklayınız.


otomatik cbr kompaktör

cbr kompaktör

otomatik marshall kompaktör

Otomatik cbr kompaktör Türkiye'de en iyi firmalar arasında sadece Testcenter firması tarafından üretilmektedir. Üretimi konusunda sıkıntıları bulunmayan otomatik toprak kompaktörü birçok kişi tarafından da aranmaktadır. Özellikleri ile de alacak olan kişileri ve firmaları mest eden asfalt kompaktör cihazı fiyatı ile de birçok avantaj sunmaktadır. Avantajları arasında uygun fiyat garantisi ve içerisinde bulunan malzemeler birinci sırada gelmektedir. Bugün üretim yapan birçok firmalar kullandıkları malzemelerin kalitesini iyileştirmeye çalışırken, Testcenter firması en iyi malzemeleri çok eskiden beri kullanmaktadır.otomatik cbr kompaktör Asfalt Test Cihazları kategorisinde bulunmak olup, kolay bir şekilde internet sitemizde bulunabilmektedir. Daha fazla bilgi için iletişim numaralarından bizleri arayabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Otomatik cbt kompaktör cihazı Testcenter firması tarafından bizzat üretilmiş olup, tüm tetkikleri firma tarafından yapılmıştır. Yapılan tüm tetkiklerin sonucunda da kullanımında herhangi bir sakınca bulunmamıştır. Sizlerinde akıllarında ki soruları cevaplamak için bizler hafta içi iş saatlerinde arayabilir ve çok daha fazla bilgi alabilirisiniz.

çekme test cihazı

çelik çekme test cihazı

direkt kesme test cihazı

çekme test cihazı üretimi yapmakta olan ve şuanda birçok müşterisi bulunan Testcenter firması, internet sitesi üzerinden bu ürünlerini tanıtıyor ve müşterilerinin tüm cihazlar hakkında daha fazla bilgi almasını sağlıyor. Çelik çekme test cihazı ve direkt kesme test cihazı gibi birçok ürünün üretiminde etkili rol oynayan firmamız, Türkiye çapında değil dünya çapında ürünler satmaktadır. Bu da firmamızın ne kadar büyük olduğunu gösterdiği gibi ne kadar kaliteli ürünler ürettiğini de ayrıca göstermektedir. Sadece bu cihazlar değil aynı zamanda birçok cihazında yapımını yapmakta olan Testcenter firması, satış konusunda da oldukça başarılıdır. Sadece üreten değil aynı zamanda test cihazları satışında da son derece ciddi bir rol oynamaktadır. Sizlerde ürünler kısmına girerek firmamızın son ürettiği test cihazlarını görebilir, bunlar hakkında bilgi alabilir ve daha fazlası için de mail atarak bizlere ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmekte olan çekme test cihazı ve direkt kesme cihazı içinse bizlerden teklif alabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızı ziyaret etmeniz ya da sol tarafta bulunan kısımdaki iletişim bilgilerimizi okumanız yeterli olacaktır.
Üretim Üretim